![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №91. Здобув освіту у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа. Після проходження навчань у Естонії, боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Харківщині.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.