Сьогодні Львів прощається із Героєм Сергієм Тиняновим

Сергій Тинянов (05.08.1970 – 28.03.2024) Уродженець міста Щастя Луганської області.

Навчався у Щастинському ліцей №1 імені Костянтина Кутового Щастинської міської територіальної громади.

Вищу освіту здобув на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час проходження навчання завершив військову кафедру.

Протягом 2004-2023 років працював на посаді менеджера зовнішньоекономічної діяльності у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Укленко».

Старший лейтенант. Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в лавах 123-го окремого батальйону територіальної оборони 113-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонально управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Виконував бойові завдання на Харківському напрямку, за що був нагороджений памʼятною медаллю «Сили ТрО Купʼянськ — Готові до спротиву!»

За словами близьких, був різносторонньою особистістю, цікавився філософією, наукою та історією України. Колекціонував книги і проявляв творчість у написанні віршів. Усе життя любив спорт та підтримував гарну фізичну форму. Цінував хорошу музику, а останніми роками знайшов захоплення у грі на гітарі.

У Сергія Тинянова залишилися мати, дружина, дві доньки, онучка та племінниці.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа