Сьогодні Львів прощається із Героєм Миколою Шараварою “Веганом”

Сьогодні, 14 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Миколою Шараварою, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Микола Шаравара («Веган»)

Микола Шаравара («Веган») (28.05.1987-02.08.2023)

Уродженець села Лапаївка Львівської області.

Навчався у колишній Зимноводівській середній загальноосвітній школі. Також закінчив музичну школу за класом бандури. У 2000-му році вступив до «Пласту», входив до гуртка «Вовкулаки» 1-го куреня імені Короля Данила у Львові.

Здобув професію кондитера у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Згодом закінчив історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Протягом останнього періоду працював у ресторанній сфері, зокрема у закладах «Сушия», “Celentano” та “Fugazzeta”.

Свій вільний час присвячував читанню літератури, особливо цікавився економічною історією. Майстерно грав у шахи, любив футбол та мандрівки на велосипеді. Та найбільшим захопленням Миколи Шаравари були походи в гори з сімʼєю.

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Спершу боронив державу у складі 10-го окремого стрілецького батальйону, згодом – у лавах 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Миколи Шаравари залишилися донька, дружина, батьки та дві сестри.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа