![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився у селищі Марківка Луганської області. Протягом 2015-2019 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Повернувшись до цивільного життя, працював у будівельній сфері.
У перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну, виконував бойові завдання у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Після переїзду до Львівської області, у лютому 2023 року вступив до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони та боронив державу на території Харківської області. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.