![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився у Львові. Навчався у загальноосвітній школі №79 (сьогодні – Львівська гімназія «Євшан»). Згодом здобув освіту у колишньому професійно-технічному училищі №57. Протягом останнього періоду працював у будівельній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації був призваний до лав ЗСУ та став на захист Батьківщини від окупантів. Із честю та великою відвагою служив у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Попри отримане поранення, повернувся на фронт та продовжив боронити державу. Виконуючи бойове завдання, героїчно загинув у тяжкому бою з ворогом.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Опісля, о 12:00, відбудеться прощання з воїном у храмі Усікновення голови Івана Хрестителя у селі Камʼянопіль Мурованської ОТГ. Поховають воїна на місцевому кладовищі у селі Камʼянопіль.