Сьогодні Львів прощається із Героями Юрієм Яструбом та Олегом Френцерем

Юрій Яструб

🕯 Юрій Яструб (03.12.1975-10.11.2023)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №30. Здобув освіту у Львівському вищому професійному училищі технологій та сервісу. У мирний час працював закрійником і кравцем. Після повномасштабного вторгнення рф вступив до лав 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на південному напрямку.
Олег Френцер
🕯 Олег Френцер (28.02.1985-05.11.2023)
Уродженець села Новий Милятин Львівської області. Проживав у місті Винники. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29. Згодом здобував освіту у професійно-технічному училищі у Львові. Працював у охоронній сфері, потім займався будівництвом автомобільних доріг. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на південному напрямку.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Олега Френцера поховають на Личаківському кладовищі, а Юрія Яструба – на Голосківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа