Сьогодні Львів прощається із Героями Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим

Тарас Покора

🕯 Тарас Покора (22.02.1979-23.11.2023)
Народився у Львові. Навчався у загальноосвітній школі №72 та у гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Здобув вищу освіту у Львівському торговельно-економічному університеті. Брав безпосередню участь у подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності. У мирний час Тарас Покора був винятково прогресивною людиною та успішним підприємцем. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання спершу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, згодом боронив державу на посаді командира протитанкового взводу у лавах 33-ї окремої механізованої бригади.
Кирило Брюханов
🕯 Кирило Брюханов (27.03.1979-25.11.2023)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №77. Здобув освіту у Львівському вищому професійному училище харчових технологій. Після завершення навчання проходив військову службу в армії. Протягом останнього періоду працював водієм-експедитором. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа