Сьогодні Львів прощається із Героями Романом Середичем та Ігорем Косіковським

Роман Середич (21.05.1982-03.02.2024)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №54 м. Львова. Після закінчення 9-го класу вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей». Працював у будівельній сфері міста Львова. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
Ігор Косіковський (05.02.1969-06.02.2024)
Уродженець села Дмитрів Львівської області. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова». Протягом останнього періоду працював за кордоном. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. За особисту мужність був нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Романа Середича поховають у Львові на Личаківському кладовищі. А Ігоря Косіковського – у місті Радехів Львівської області.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа