Сьогодні Львів прощається із Героями Ігорем Гулем та Романом Клебаном

Ігор Гуль

🕯 Ігор Гуль («Каспар») (22.10.1983-23.11.2023)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №65 міста Львова. Здобував освіту у Львівському вищому професійному училищі інформаційно-комп’ютерних технологій. У мирний час працював у Німеччині в сфері перевезень. Напередодні повномасштабного вторгнення рф повернувся на Батьківщину, щоб оформити документи для виїзду за кордон на постійне проживання. Однак початок війни спонукав Ігоря за власним бажанням вступити до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на території Донецької та Харківської областей.
Роман Клебан
🕯 Роман Клебан (19.08.1980-14.08.2023)
Народився у місті Золочів Львівської області. Навчався у загальноосвітній школі №32 міста Львова. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Після завершення навчання упродовж певного часу займався дизайном корпусних меблів. Протягом останнього періоду Роман знайшов себе у проєктах компанії “IQdim“ («Розумний дім»). Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження курсів при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та здобуття звання «молодший лейтенант», виконував бойові завдання у складі військової частини А4248. Боронив державу на Бахмутському напрямку.
Чин похорону захисників Ігоря Гуля та Романа Клебана розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа