Сьогодні Львів прощається із Героями Богданом Дмитриком та Олександром Іванічкіним

Богдан Дмитрик

🕯 Богдан Дмитрик (20.05.1987-01.12.2023).
Львів’янин. Навчався у kіцеї №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському університеті бізнесу та права». Протягом останнього періоду працював оператором із налагодження автоматичних та напівавтоматичних ліній. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади.
Олександр Іванічкін
🕯 Олександр Іванічкін (21.09.1975-29.11.2023). Львів’янин.
Навчався у ліцеї №45 Львівської міської ради. Після закінчення школи проходив строкову військову службу у місті Яворів Львівської області. Із 1999 року проживав у Італії, де працював на меблевій фабриці. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся на Батьківщину та добровольцем вступив до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у складі 5-ї окремої штурмової Київської бригади оперативного командування «Північ».
Чин похорону захисників Богдана Дмитрика та Олександра Іванічкіна розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа