Сьогодні Львів прощається із Героями Андріаном Ковальським та Юрієм Жигайлом

Андріан Ковальський

🕯 Андріан Ковальський (19.09.1981-02.11.2023)
Уродженець міста Винники. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 Львова. Здобув освіту у Техніко-економічному фаховому коледжі Національного університету “Львівська політехніка”. У мирний час працював у сфері газопостачання. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав Збройних Сил України. Брав участь у звільненні Харківщини, а також у тяжких боях за Луганщину, де й отримав перше поранення. Згодом боронив державу на території Донецької області, де був вдруге поранений. Після навчання виконував обов’язки командира штурмового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.
Юрій Жигайло
🕯 Юрій Жигайло (29.01.1985-08.11.2023)
Уродженець села Передмірка Тернопільської області. У 2004 році закінчив Вище професійне училище №57 у Львові. У 2006 році разом із дружиною переїхав до Львова та почав працювати Львівському бронетанковому заводі. Був учасником Революції Гідності. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 21-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
Чин похорону захисників Андріана Ковальського та Юрія Жигайла розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа