Сьогодні Львів прощається із двома Героями

🕯 Володимир Сойко (28.08.1993-07.05.2024)
Народився у селі Гримайлівка Львівської області. Навчався у ліцеї «Гроно» Львівської міської ради. Здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». У 2015 році покинув навчання та добровільно став на захист Батьківщини від російських загарбників. Проходив службу у складі Військової служби правопорядку, виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Після повернення почав працювати агентом техпідтримки у міжнародних компаніях. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист держави. Впродовж останнього періоду давав відсіч окупантам у лавах 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Донеччині.
🕯 Богдан Дулик (21.08.1975-10.05.2024)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №73. Здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі. Після завершення навчання проходив строкову військову службу. У мирний час працював на заводі «Іскра», а впродовж останнього часу – у будівельній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини до складу військової частини А4728. Виконував завдання на південному напрямку.
Чин похорону захисників Володимира Сойка та Богдана Дулика розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Воїна Володимира Сойка поховають на Личаківському кладовищі, а воїна Богдана Дулика – на Сихівському кладовищі.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа