Сьогодні Львів попрощається з трьома Героями

🕯 Тарас Сороколіт (05.06.1979-16.02.2024).
Львів’янин. Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка». У мирний час працював у різних сферах в Україні та за кордоном. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності держави на південному напрямку у лавах 37-ї окремої бригади морської піхоти Військово-морських Сил Збройних Сил України.
🕯 Олег Панін (31.08.1973-22.02.2024).
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №33. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова». Згодом вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після завершення навчання займався ремонтами. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність бойового досвіду, добровільно став на захист Батьківщини від загарбників. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на передову до побратимів.
🕯 Володимир Бахчиванжи («Докер») (13.02.1962-12.02.2024).
Уродженець міста Бердянськ Запорізької області. Був приватним підприємцем у Бердянську та вів активну громадську діяльність. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та нагрудним знаком «Ветеран війни».
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа