Володимир Попов загинув 9 серпня в Запорізькій області під час виконання бойового завдання. Йому було 56 років. У четвер, 7 вересня, о 10:00 військовика відспівають у Храмі Святого Андрія Первозванного (пров. Веретенівський, 10), а об 11:10 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.
Того ж дня сумчани попрощаються й з військовиком Максимом Харченком, котрий загинув у Запорізькій області 31 серпня. О 13:00 мужнього захисника України відспівають у храмі Успіння Пресвятої Богородиці (площа Пришибська, 16), потому, о 14:15, поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища. Воїну назавжди залишиться 32 роки.
Очільник громади, міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблих.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)