Захисник України загинув торік 13 червня в Луганській області під час виконання бойового завдання.
Сьогодні, 19 грудня, о 12:00, воїна відспівають у храмі Святого апостола Андрія Первозванного (пров. Веретенівський, 10), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.
На момент загибелі Миколі Рибцю було 42 роки.
Керівництво Сумської міської військової адміністрації, Сумської міської ТГ, депутатський корпус і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)