Михайло Корольов і Дмитро Марчук загинули 7 березня під час несення служби. О 10:00 воїнів відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а об 11:30 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища. Михайлові Корольову торік у жовтні виповнилось 45 років. Дмитро Марчук був на рік за нього молодший.
Олег Турченюк помер 29 лютого.
Йому назавжди залишиться 53 роки. О 13:00 військовика відспівають у храмі Святого апостола Андрія Первозванного (пров. Веретенівський, 10), а о 14:15 поховають на кладовищі в районі 40-ої підстанції.
Керівництво Сумської МТГ і Сумської МВА, депутатський корпус і виконком висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблих.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сумська міська військова адміністрація – Сумська міська рада