Слова Буданова про повернення України до Криму будуть пророчими

FyLjsAzWAAEO6fo

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в інтерв’ю Софії Середі для “Української правди” відповів на запитання, чому не збувся висловлений раніше очільником ГУР МО Кирилом Будановим прогноз про те, що ЗСУ зайдуть до окупованого Криму навесні 2023 року.

“Ми говоримо про сценарії. Це ж не ставка у букмекерській конторі і не календар відривний на стіні. Корективи відбуваються. Але загальна ситуація і загальна оцінка залишаються без змін: Україна безумовно поверне Крим. І в цій ситуації слова Буданова точно будуть пророчими”, ― пояснив Андрій Юсов, нагадавши, що нині триває етап активних дій українського війська щодо звільнення тимчасово окупованих територій, в тому числі й Криму.

“Оскільки зараз йде активна фаза дій українських сил безпеки й оборони, я гадаю, що неправильно обговорювати конкретні дати. Але, думаю, що буде тепло”, ― припустив представник ГУР МО України.

За словами Андрія Юсова, підготовчі дії до деокупації українського півострова, зокрема вибухи та різноманітні “задимлення”, які виводять з ладу стратегічні для військового угруповання рф об’єкти, а також “кібербавовна”, коли в ефір окупаційних пропагандистських ЗМІ раптово “вриваються” звернення офіційних представників військово-політичного керівництва України, підбадьорюють мешканців Криму, але пригнічують окупантів.

“Що стосується представників окупаційної адміністрації, то для них це – чергові свідчення того, що вони там – тимчасові гості. Багато з них уже спакували валізи і відправили свої сім’ї в умовно безпечні місця. Пересічний склад окупантів залишається. Його думка нікого не цікавить. І навіть якщо у них є панічні настрої (а у них вони є), то на це ніхто не зважає”, ― розповів представник ГУР МО України.

Джерело: gur.gov.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа