Шахеди влучили у римо-католицьку гуманітарку у Львові, фото, відео

sklad-karitas-1024x576

19 вересня 2023 року близької 5-ї години ранку росіяни атакували Львів. Один із безпілотників атакував склад з гуманітарною допомогою «Карітас-Спес Україна».

На щастя, внаслідок ракетної атаки на склад Карітасу ніхто не постраждав. Саме приміщення згоріло вщент. За повідомленнями Карітас-Спес Україна на складі знаходилось майже 300 тонн гуманітарного вантажу. Вже відомо про знищені 33 палети продуктових наборів «Paczka dla Ukrainy», 10 палет наборів гігієни та консерви, 10 палет генераторів та одягу. За словами Маркіяна, працівника Карітас-Спес Львівської архідієцезії, гуманітарний транспорт він встиг врятувати.

Остаточна інформація про втрати буде повідомлена згодом.

Російську атаку на склад прокоментував виконавчий директор «Карітас-Спес Україна» о. В’ячеслав Гриневич SAC: «Ця атака на наш склад ще раз підтвердила справжні наміри Росії. Адже поруч не було жодних об’єктів, які би були стратегічними. Тільки вчора на склад привезли вантаж «Paczka dla Ukrainy», а сьогодні вже був обстріл.

Від початку повномасштабного вторгнення нам вдалося організувати цілу мережу, яка була чітко налаштована для потреб гуманітарних проєктів. Цієї ночі одна гілка цієї мережі була знищена, тож це призведе до затримки доставки гуманітарних вантажів, які вже були заплановані та розподілені, на які люди, що знаходяться у великій потребі, чекали. На жаль, вони цієї допомоги зараз не отримають. Однак, найважливіше, і ми з цього радіємо, що жодна людина тут не постраждала».

За 2023 рік внаслідок реалізації проєктів швидкого реагування релігійна місія «Карітас-Спес Україна» надала допомогу у 23 області, 15 000 населених пунктів та 280 046 людям. А від початку повномасштабного вторгнення допомогу отримало 1 048 546 людей.

Джерело: rkc.org.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа