САП виявила необґрунтоване майно в заступника начальника управління ДБР і його дружини – працівниці обласної прокуратури

SAP

САП вимагає визнати необґрунтованими активи на суму понад 7,1 млн грн, що належать одному із заступників начальника управління ДБР та його дружині – працівниці обласної прокуратури
31 липня 2023 року прокурором #САП за матеріалами #НАЗК моніторингу способу життя осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а також в результаті самостійного здійснення заходів з метою виявлення необґрунтованих активів та збору доказів їх необґрунтованості, заявлено позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованими активів на суму понад 7,1 млн грн та стягнення їх в дохід держави (цивільна конфіскація), що належать подружжю з особи начальницького складу центрального апарату ДБР та його дружини – прокурора відділу прокуратури однієї з областей.
На підставі матеріалів #НАЗК та доказів, самостійно одержаних прокурором у встановленому законом порядку, встановлено, що подружжя з працівника ДБР, який в період набуття необґрунтованих активів також працював в органах Національної поліції України, і прокурора упродовж 2019-2020 років набуло у власність активи, а саме садовий будинок, дві квартири в центрі м. Києва і машиномісце загальною вартістю 7,7 млн грн.
Під час аналізу їх майнового стану та доходів з’ясовано, що різниця між набутими ними активами і їх законними доходами склала понад 7,1 млн грн.
Зважаючи на це, прокурор САП звернувся до суду з позовом про стягнення з цих осіб зазначеної різниці між вартістю активів та доходів в сумі понад 7,1 млн грн.
Представництво держави в суді у цій справі здійснюється прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про хід та результати розгляду буде повідомлено додатково.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа