Розікрали 44 млн грн на реконструкції об’єктів військового містечка: на Львівщині затримали учасників фінансової оборудки

Серед фігурантів – два організатори, посадові особи одного з військових навчальних закладів та підрядної організації. Сімом учасникам організованої групи інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення.

За даним слідства, двоє мешканців Львова розробили схему із заволодіння бюджетними коштами, які мали виділятися на реконструкцію будівель одного з військових містечок області. Щоб втілити в життя свій план, залучили знайомих посадових осіб військового навчального закладу та комерційну структуру. З останньою надалі уклали договір підряду на виконання робіт по об’єктах.

Для заволодіння коштами до офіційних документів вносилися неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних будівельних робіт. З метою виведення коштів у «тінь» та надання легальності фінансовим операціям, підрядник перераховував субпідрядним організаціям кошти за роботи, які вони фактично не виконували.

В такий спосіб учасники схеми заволоділи бюджетними коштами на загальну суму 44 млн грн.

20 березня оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції затримали сімох фігурантів.

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону всім повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 28 ч. 4 та 5 ст. 191 (заволодіння майном в особливо великих розмірах організованою групою в умовах воєнного стану) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Серед підозрюваних – два організатори, посадові особи одного з військових навчальних закладів та підрядної організації.

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа