Російські військові розстріляли жителя Вовчанська, який намагався втекти

Російські окупанти у Вовчанську викрадають цивільних, тримають їх у підвалах та розстрілюють. 

Про нові факти воєнних злочинів російських окупантів у Вовчанську, де тривають бої у міській забудові щонайменше на півночі міста, повідомив глава МВС Ігор Клименко

«У північній частині Вовчанська, де йдуть активні бойові дії, російські військові беруть цивільних мешканців у полон. До сьогоднішнього дня на тій ділянці також тривала евакуація — Національна поліція України не припиняла вивозити людей попри всі загрози та під обстрілами. Станом на зараз, за оперативною інформацією, російські військові, які намагалися закріпитись у місті, не дозволяли місцевим мешканцям евакуйовуватися: людей почали викрадати та зганяти до підвалів», — повідомив Клименко. 

«Відомо про перші розстріли цивільних російськими військовими. Зокрема, один із мешканців Вовчанську намагався втекти пішки, відмовився виконувати команди загарбників — росіяни його вбили», — йдеться у повідомленні глави МВС.

Слідчі фіксують свідчення людей 

Кількість заяв про злочини росіян з початком нового наступу рф на півночі Харківщини збільшилася у рази, повідомляє Харківська обласна прокуратура

«З метою фіксації вказаних злочинів прокурори, слідчі СБУ та Національної поліції працюють поряд із транзитним центром для осіб, евакуйованих із зони бойових дій на території Липецької та Вовчанської ОТГ», — інформує прокуратура. 

Звернутися і повідомити про злочини, крім безпосередньо як на місці, можна за телефонами: 

  • гарячої лінії Харківської обласної прокуратури — 0577320244;
  • електронною адресою Харківської обласної прокуратури — [email protected];
  • в телеграм-боті Харківської обласної прокуратури Stop Russian War Kharkiv;
  • за номером 102.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа