Рівненщина провела в останню дорогу чотирьох Героїв

Рівненщина провела в останню дорогу Івана Тимошка з Сарненської громади, Андрія Попка – з Рокитнівської, Сергія Мосійчука – з Мізоцької та Андрія Таращука – з Тараканівської.
🕯 Іван Тимошок – мешкав у селі Іванівка Сарненської громади. У липні 2023 року був мобілізований до лав 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса, де служив інспектором прикордонної служби. На жаль, військовий загинув 24 червня 2024 року у ході ведення бойових дій на Донецькому напрямку. У захисника залишилися донька, онук та дві сестри.
🕯 Андрій Попок народився у селищі Рокитне. У мирному житті був майстром спорту з вільної боротьби. З початку повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України. На жаль, військовослужбовець Сил спеціальних операцій ЗСУ трагічно загинув, перебуваючи вдома у короткостроковій відпустці. Назавжди без батька залишилися двоє синів.
🕯 Сергій Мосійчук народився 29 липня 1980 року в селі Мізочок Мізоцької громади. Закінчив місцеву школу, здобув професію столяра-муляра у Старомильському ПТУ. Пройшов строкову службу в армії, працював у Мізоцькому «Лісгоспі». У 2015 році Сергій захищав Україну в зоні АТО. У 2017 році померла дружина захисника і він сам виховував дітей.
З початком повномасштабного вторгнення воїн знову став на захист України. Загинув захисник 26 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Поховали бійця в селі Мізочок.
🕯 Андрій Таращук народився у 1991 році. Мешкав у селі Дитиничі Тараканівської громади.
Солдат ЗСУ, службу проходив в 24-й окремій механізованій бригаді. На жаль, воїн загинув 24 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Поховали військового в рідному селі.
Співчуття рідним та близьким. Вічна шана захисникам 🇺🇦

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа