![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/oleksandr-shkinder.jpg)
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Закінчив місцевий ліцей №1 та ПТУ ВП РАЕС (на той час СПТУ-12). До повномасштабного вторгнення працював на ТОВ “УБ”Закордонмонтажспецбуд” у Києві. 24-го лютого 2022 року став на захист України, служив старшим гранатометником. Упродовж двох років воював у гарячих точках, переважно на донецькому напрямку. 12 лютого 2024 року був звільнений із служби. Помер 7 травня внаслідок хвороби. Олександру назавжди 36 років… Без батька залишилася 8-річна донька…
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/sergij-gerzel.jpg)
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Закінчив школу №25 у м.Рівне та професійно-технічного училище №11, де отримав спеціальність «Токар, верстатник широкого профілю». Працював за фахом на Рівненському авторемзаводі. До лав ЗСУ був мобілізований у травні 2023 року. 4 травня 2024 року 46-річний військовий загинув у бою на Донецькому напрямку. Поховали Героя на кладовищі «Нове» у місті Рівне.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/taras-solovej.jpg)
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік багато років працював землевпорядником у Невірківській сільській раді. 7 травня Захисник раптово помер, перебуваючи у відпустці. Без батька залишилися донька та син, який служить у лавах Збройних Сил України. Поховали Героя на кладовищі в рідному селі.
Співчуття рідним та близьким. Вічна шана Захисникам![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)