Рівненщина попрощалася з трьома Героями

🕯 Олександр Шкіндер народився у Вараші.
Закінчив місцевий ліцей №1 та ПТУ ВП РАЕС (на той час СПТУ-12). До повномасштабного вторгнення працював на ТОВ “УБ”Закордонмонтажспецбуд” у Києві. 24-го лютого 2022 року став на захист України, служив старшим гранатометником. Упродовж двох років воював у гарячих точках, переважно на донецькому напрямку. 12 лютого 2024 року був звільнений із служби. Помер 7 травня внаслідок хвороби. Олександру назавжди 36 років… Без батька залишилася 8-річна донька…
🕯 Сергій Герзель народився 11 березня 1978 року у Горлівці, але все життя прожив у Рівному.
Закінчив школу №25 у м.Рівне та професійно-технічного училище №11, де отримав спеціальність «Токар, верстатник широкого профілю». Працював за фахом на Рівненському авторемзаводі. До лав ЗСУ був мобілізований у травні 2023 року. 4 травня 2024 року 46-річний військовий загинув у бою на Донецькому напрямку. Поховали Героя на кладовищі «Нове» у місті Рівне.
🕯 Тарас Соловей народився 3 квітня 1969 року, мешкав у селі Невірків.
Чоловік багато років працював землевпорядником у Невірківській сільській раді. 7 травня Захисник раптово помер, перебуваючи у відпустці. Без батька залишилися донька та син, який служить у лавах Збройних Сил України. Поховали Героя на кладовищі в рідному селі.
Співчуття рідним та близьким. Вічна шана Захисникам🇺🇦
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа