До Небесного легіону захисників України доєдналися семеро мужніх Героїв з Рівненщини.
У Рівному попрощалися із Олегом Маслянком і Дмитром Лопатюком. У Зорянській громаді – з Василем Семерою. Жителі Мізоцької ТГ провели в останню земну дорогу Івана Туріцького, Бабинської – Тараса Петрика. У Городоцькій громаді віддали шану Олександру Кузнецову, у Великомежиріцькій – Дмитру Конончуку.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/oleg-maslyanko.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
З 1993 року проживав у Рівному. Кадровий військовий понад 20 років служив у поліції м. Рівне. Із початком АТО, з березня 2015 року, брав участь у захисті України на території Донецької та Луганської областей, а потім продовжив військову службу у Збройних Силах України за контрактом. Військовослужбовець нагороджений, зокрема, медаллю «За оборону міста Бахмут» та Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест». 53-річний майор Олег Маслянко загинув 25 лютого 2024 року на Донецькому напрямку у бою з ворогом.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/dmytro-lopatyuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Закінчив Рівненський ліцей №11 із золотою медаллю, а потім Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Прикладна математика». Після строкової служби в армії працював програмістом. Захисника мобілізували до війська у жовтні 2022 року. На жаль, 32-річний старший солдат Державної прикордонної служби України загинув 1 травня 2024 року на Донецькому напрямку.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/vasyl-semera.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Після закінчення школи навчався у Професійно-технічному училищі №10 в Луцьку, здобув фах маляра-плиточника. Пройшов строкову службу в армії. У 2003 році одружився, а в наступному році у подружжя народився син. Згодом сім’я переїхала на Рівненщину, в село Зоря. 31 березня 2022 року захисника призвали на військову службу. Загинув військовослужбовець 2 травня 2024 року у Запорізькій області. Поховали Героя у рідному селі Доросині на Волині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/ivan-turiczkyj.webp)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник народився 20 травня 1972 року. Навчався в місцевій середній школі, яку закінчив у 1989 році. Отримав права механізатора, згодом пройшов строкову службу. З листопада 2022 року служив у Збройних Силах України. Загинув 5 травня 2024 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в Харківській області. У Героя залишилися дві доньки.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/taras-petryk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Герой проживав на Гощанщині, у селі Бабин. У цивільному житті працював водієм. Захисника мобілізували до війська 14 вересня 2022 року. Старший солдат був розвідником 14-ї бригади. Воїн загинув 3 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. У Тараса залишилися батьки, дружина та двоє неповнолітніх дітей.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/oleksandr-kuzneczov.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Службу проходив на посаді старшого стрільця-оператора 3 механізованого батальйону 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура». Загинув Герой 29 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини в Донецькій області. У воїна залишилися батько, донька та сестра.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/dmytro-kononchuk.webp)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Захисник закінчив Великомежиріцьку ЗОШ. У мирний час займався веденням сільського господарства. З перших днів війни вступив до лав Збройних Сил України, за період служби неодноразово отримував поранення. Помер Герой 7 травня 2024 року у лікарні після чергового поранення та внаслідок отриманих травм. У воїна залишилася мати.
Щирі співчуття рідним і близьким.
Вічна та світла пам’ять мужнім воїнам.