Рівненщина попрощалась з трьома Героями

🕯️Олег Коробчук народився в місті Харків.
Чоловік був найстаршим з шести синів. Згодом сім’я переїхала в село Майків на Гощанщині, звідки був родом батько Захисника. Навчався Олег у місцевій школі, потім у професійно-технічному училищі № 11 у Рівному, де здобув професію наладчика автоматичних ліній і агрегатних станків. З початком повномасштабного вторгнення Олег вступив до лав територіальної оборони. 15 липня 2022 року він одягнув однострій та взяв зброю до рук у складі Збройних Сил України. Чоловік служив гранатометником стрілецької роти однієї з військових частин ЗСУ. За бойові заслуги військовослужбовець був нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ “Золотий хрест”. Загинув Захисник 16 лютого під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Поховали воїна на кладовищі у рідному селі Майків. У Олега залишились дружина та троє дітей.
🕯️Юрій Галецький народився в селищі Гоща.
Після закінчення місцевої школи здобув освіту за спеціальністю «регулювальник радіоапаратури та приладів» у Рівненському СПТУ №9. Згодом чоловік продовжив освіту в Дніпропетровському радіоприладобудівному коледжі, де отримав спеціальність радіотехнік. У 2015 році Юрій захищав незалежність України, був учасником антитерористичної операції, брав участь у бойових діях на Луганщині та Донеччині. Коли 24 лютого 2022 року росія здійснила широкомасштабний наступ на Україну, він повернувся на службу. Мужньо захищав рідну землю від російського окупанта. Загинув Юрій 30 квітня на Харківському напрямку в результаті влучання дрона-камікадзе в автомобіль, у якому він їхав. Воїна з почестями поховали на місцевому кладовищі в рідному селищі Гоща.
🕯️Олег Федоров народився у місті Рівне.
Після закінчення школи чоловік проходив строкову службу в армії, де він був зв’язківцем. Олег багато років присвятив роботі на комунальних підприємствах міста. Зокрема, чоловік працював на “Рівнеоблводоканалі”, був кондуктором на “Рівнеелектроавтотранс”, а потім працівником з благоустрою “Спецкомбінат – ритуальна служба”. Після отримання повістки Герой ні хвилини не вагався та відправився захищати рідну країну. Захисник загинув 28 квітня на Луганщині. Поховали Героя на кладовищі «Нове» у Рівному.
Співчуття близьким та рідним. Вічна пам’ять та шана Героям! 🇺🇦

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа