Рівненщина попрощалась з трьома Героями

Троє українських Героїв – назавжди у Небесному легіоні. Микола Блащук зі Здовбицької громади, Сергій Бабій – з Ярославицької, Василь Бовгір – із Сарн.
🕯️У Рівненському районі попрощалися з воїном, який віддав життя за Україну – Миколою Блащуком зі Здовбицької громади.
Чоловік народився 26 грудня 1971 року в селі Уїздці. Захисник закінчив місцеву школу, пізніше був призваний на строкову військову службу, після того навчався у Львівському училищі професійної підготовки працівників міліції, працював за спеціальністю. З початком АТО захищав кордони рідної землі у найгарячіших точках Донецької області. З 14 січня 2023 року Микола Блащук був мобілізований та проходив службу у складі 172-ї бригади у Запорізькій області. 6 травня 2024 року серце Героя зупинилось. У загиблого залишилися дружина, діти та онуки.
🕯️На Дубенщині в останню дорогу провели Сергія Бабія.
Чоловік народився 3 липня 1979 року, проживав у селі Велика Городниця Ярославицької тергромади. На військову службу був мобілізований 13 липня 2023 року. Служив Стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. На жаль, захисник помер 6 травня року від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання у Сумській області. Провести в останню дорогу Героя прийшли сотні односельців, рідні та друзі, військові побратими. Назавжди 44…
🕯️Сарненщина зустріла «на щиті» Захисника Василя Бовгіру.
Захисник мешкав у місті Сарни. Був учасником АТО, у квітні 2022 року мобілізований до лав 65-ої окремої механізованої бригади. Мав звання молодшого сержанта. На жаль, 7 травня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку, Герой загинув. Без сина залишилась мама.
Низько схиляємо голови у скорботі. Вічна слава та памʼять Героям!

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа