Рівненщина попрощалась з п’ятьма Героями

Рівненська громада провела в останню земну дорогу двох воїнів – Євгена Меламеда та Івана Барановського. Мізоцька громада віддала шану Герою – Миколі Іванову. У Острозькій громаді відбувся чин поховання Святослава Плескача. На Володимиреччині попрощалися із Володимиром Хомичем.
🕯️Євген Меламед народився 7 жовтня 1977 року у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Навчався у медичному училищі, здобув вищу освіту за спеціальністю анестезіолог у Луганському медичному університеті. Далі працював у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені В.Поліщука та у Залізничній лікарні. 21 березня минулого року Євген був мобілізований. Служив на Донеччині, Харківщині. На жаль, 25 травня цього року він помер у лікарні. Овдовіла дружина, без тата лишилася 7-річна донечка… Євгена поховали на кладовищі «Нове» у Рівному.
🕯️Іван Барановський народився 6 січня 1979 року в селі Морочне колишнього Зарічненського, а нині – Вараського району. Після навчання у школі Іван вступив до Володимирецького технічного училища за спеціальністю електромонтер. У 1997-1998 роках проходив строкову службу, у цивільному житті працював на будівництві. 15 липня 2022 року Іван був мобілізований, служив кулеметником. На жаль, захисник загинув на Донеччині. Поховали його у рідному селі Морочне.
🕯️Мізоцька громада у скорботі віддала шану Герою – Миколі Іванову. Чоловік народився 31 березня 1970 року, проживав у селищі Мізоч. На жаль, воїн загинув 26 травня 2024 року на Харківщині.
🕯️В Острозькій громаді відбувся чин поховання захисника – Святослава Плескача. Чоловік 1980 року народження, житель села Хоров. На жаль, Герой загинув 25 травня 2024 року від отриманих поранень – внаслідок мінометного обстрілу в Харківській області. Назавжди 44…
🕯️На Володимиреччині попрощалися із померлим стрільцем Володимиром Хомичем. Захисник 1985 року народження проживав у селі Воронки.
Розділяємо із близькими біль непоправної втрати. Вічна слава Захисникам!🇺🇦

Рівненська обласна державна адміністрація 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа