На Рівненщині до лав Небесного війська провели двох Героїв-захисників. На Дубенщині попрощалися з Володимиром Тростянчуком, на Костопільщині – з Миколою Ковальчуком.
Володимир Тростянчук народився 13 вересня 1999 року у селі Смордва Бокіймівської громади. У 2017 році закінчив місцеву школу. Захисник від початку повномасштабного вторгнення долучився до 57-го окремого батальйону ТрО. Молодший сержант загинув 30 квітня 2024 року під час ворожого мінометного обстрілу на Донеччині. З Героєм попрощалися у Владиславівці, де він із сім’єю проживав. Поховали воїна у Смордві.
Микола Ковальчук проживав у селі Мирне Малолюбашанської громади, що в Рівненському районі. Головний сержант загинув 27 липня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу на Запоріжжі. Тільки зараз тіло полеглого за Україну Захисника вдалося повернути до рідного дому. Воїну назавжди буде 48…