РФ створить Євразійський економічний союз до 2015-го року

Російська Федерація має намір розширювати економічну інтеграцію і сподівається до 2015 року створити Євразійський економічний союз, заявив президент РФ Дмитро Медведєв.

“У справі економічної інтеграції будемо йти далі. З 1 січня 2012 року відкриється Єдиний економічний простір Росії, Білорусі та Казахстану, до вільного руху товарів додасться вільний рух послуг, капіталів, робочих сил”, – сказав він.

За словами російського президента, мета цього проекту полягає в тому, щоб до 2015 року створити Євразійський економічний союз, який багато в чому буде визначати майбутнє цих країн.

“Цей новий механізм (Євразійський економічний союз) буде налаштований на досягнення максимальної віддачі економік і простих, практичних, відчутних результатів для наших громадян”, – сказав Медведєв.

Також Медведєв, чий термін на посту президента закінчується навесні 2012 року, заявив, що важливою особливістю Євразійського економічного союзу є його відкритість для партнерів по ЄврАзЕС, СНД чи інших партнерів.

“У міру готовності вони можуть приєднатися до цієї роботи. Розраховуємо, що цей економічний союз стане з’єднувальним елементом Європейського та Азіатсько-Тихоокеанського регіонів, впливовою силою і затребуваним партнером у світовій економіці”, – зазначив він.

Джерело: Кореспондент

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа