Радіоперехоплення: ентузіазм контрактників пропадає після першого зіткнення

gur-pere

📞«Приїхало 90 людей курильських. Сьогодні половина відмовилася» – рашисти обговорюють як загудили на полі бою товаришів та відсутність лікування
▪️ Двоє рашистів обговорюють зникнення свого товариша та доходять висновку, що він, імовірно, мертвий:
«200 імовірно. Сьогодні шукали цілий день, знайти не могли. Завтра знову підемо шукати. Їх троє втекли трохи не до того лісу. Ми зараз ходили туди. Нема. Ми їх відвели 10 людей. І вони мали заходити за танками. А Кирилов трохи не в той ліс побіг. І ще двоє. У нас приїхало 90 людей курильських. Вони тут в ах… (шоковані). Сьогодні половина відмовилася».
Інший співрозмовник каже, що «зараз так буде всюди». Розповідає, що після поранення постійно переміщується з одного госпіталя в інший:
▪️ «То під Бєлгородом, то в Пітері. Зараз в Муліно знаходжусь, під Нижнім Новгородом. Контузія. Вуха дзвенять, тиск. На два вуха оглух. Лежимо в госпіталі, не лікують. Взагалі всім до п… (байдуже). Он, в Пітері наче академія військово-медична, два дні там пробув. Тільки кров там взяли, антибіотики поставили, КТ зробили і все. Більше ніх… (нічого). Ні лікування… Дупа…»

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа