Прикордонники викрили двох “хитрунів” на використанні підроблених документів

Прикордонники Чопського загону викрили на хитрощах при виїзді з України двох чоловіків, які надали на паспортний контроль сфальшовані документи.
Один з них прямував до Словаччини разом десятирічною донькою через пункт пропуску «Ужгород». 35-річний черкасець стверджував, що самостійно виховує дитину і разом з паспортом надав інспекторові рішення суду про визначення місця проживання малолітньої дитини разом з батьком та відібрання її у матері. Втім, у ході перевірки документів у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності такого рішення. Документи вивчили ретельніше і встановили, що вони не видавалися у законний спосіб, а були придбані за грошову винагороду. Також правоохоронці встановили, що дитина останнім часом неодноразово перетинала кордон разом з матір’ю.
Іншого «хитруна» викрили на кордоні з Угорщиною у пункті пропуску «Тиса». 22-річний киянин надав на контроль пакет документів про опікунство над його недієздатною матір’ю. Однак, під час перевірки рішення суду у відповідних реєстрах прикордонники виявили, що за вказаним номером справи та провадження значаться зовсім інші особи.
Обом чоловікам відмовили у пропуску через державний кордон. Натомість, їм довелося виїхати з пунктів пропуску у супроводі слідчо-оперативної групи Нацполіції. У діях осіб вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Відповідні повідомлено надіслано на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа