Прикордонники у фурі виявили двох чоловіків призовного віку

Оперативні співробітники Одеського та Білгород-Дністровського прикордонних загонів запобігли незаконному переправленню осіб через державний кордон.

Зокрема, на кордоні з Молдовою було затримано двох чоловіків призовного віку, які вирішили нелегально потрапити за кордон, заховавшись у кабіні фури.

Для реалізації задуманої подорожі чоловіки відшукали перевізника до кордону, яким виявився 45-річний далекобійник з Миколаївщини.

Оголошення про послуги такого трансферу ділки знайшли в одному з месенджерів. Ціна з одного «клієнта» коливалася від 2700 до 3400 доларів США з авансовим платежем у 100 доларів. Вартість залежала від рівня комфортабельності перевезення та кінцевої точки маршруту. Відповідно до узгодженого з далекобійником плану, остаточний розрахунок за «лакшері» мандрівку за кордон чоловіки мали сплачувати вже на території Молдови.

За оперативними даними прикордонників перевізник зустрічався з клієнтами в Одесі у заздалегідь обумовленому місці. Спочатку чоловіки розміщувалися в кабіні водія, а вже при виїзді з міста займали свої місця  відповідно до «придбаних квитків»: один – на верхньому спальному місці, інший – в ящику для білизни.

Володіючи оперативними даними про маршрут руху вантажівки з двома нелегальними пасажирами, прикордонники зупинили автівку для перевірки, яка рухалась у бік кордону. Під час огляду фури військовослужбовці одразу ж виявили усіх учасників «турне». Це стало кінцевою точкою їхньої подорожі.

Тепер водію-переправнику загрожує кримінальна відповідальність, а його пасажирам – адміністративна.

 

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа