«Обкатуємо» трофеї![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)
Нещодавно ця бойова машина служила на стороні зла. Після визволення Сумщини українські прикордонники отримали трофейну БМП у своє розпорядження від Роменської військової адміністрації.
Сьогодні трофей уже у пікселі, доведений до відмінного стану та заряджений. А підготований екіпаж готовий щедро пригощати свинцем її колишніх господарів, як тільки ті опиняться на відстані пострілу.