Прикордонник з позивним «Бриз» утилізував три «літуни-убивці»! Свою антидронову рушницю він використав ще й як штатив і встиг зняти політ та приборкання дрона-камікадзе.
Ворожі FPV-дрони вкотре атакували наші позиції на Запорізькому напрямку. Та цього разу прикордонник «Бриз» перехопив їх заздалегідь, влаштувавши виїзну засідку.
Полювання виявилося більш ніж вдалим: смертоносні «пташки» стали хорошими й розірвались, не долетівши до позицій прикордонників.
ПРИБОРКАННЯ ДРОНА-КАМІКАДЗЕ – УНІКАЛЬНЕ ВІДЕО ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ!👊🏻
Прикордонник з позивним «Бриз» утилізував три «літуни-убивці»! Свою антидронову рушницю він використав ще й як штатив і встиг зняти політ та приборкання дрона-камікадзе. https://t.co/96m1yVyuUN pic.twitter.com/lEamXAI7Tf
— Державна прикордонна служба України (@DPSU_ua) December 26, 2023