Президент України підтвердив намір замінити міністра оборони України

Зе+Умеров

Президент України Володимир Зеленський підтвердив намір замінити міністра оборони України.

Зеленський розповів, що цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити кадрове рішення.

Очолити міністерство оборони має Рустем Умєров.

За словами Зеленського, Верховна Рада України добре знає цю людину, «Умєров не потребує додаткових представлень».

Рустем Умєров має кримськотатарське походження. До приходу в політику був бізнесменом, інвестором, меценатом, а також радником лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Як ідеться в довідці на сайті Фонду держмайна, Рустем Умєров народився в Узбекистані, а згодом жив в Алушті. Власне, саме тему Криму, за даними руху ЧЕСНО, Умєров найчастіше підіймав у Раді, коли був депутатом.

Що стосується освіти, то Умєров здобув ступінь бакалавра економіки та магістра фінансів у Національній академії управління. Брав участь у додаткових навчаннях та програмах обміну зі США. Він очолює Фонд державного майна з 7 вересня 2022 року. А до того з серпня 2019 року він був парламентарем від фракції «Голос», секретарем Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Під час роботи у Верховній Раді Умєров очолював Тимчасову спеціальну комісію з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги. Був співголовою депутатського об’єднання «Кримська платформа» та учасником української переговорної групи з РФ.

Мілітарний

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа