Представники «народної дружини», які жорстоко вбили двох мешканців Харківської області постануть перед судом

харківська

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо двох фігурантів, які під час окупації селища Хотімля Чугуївського району жорстоко вбили місцевих мешканців. Ще двох спільників оголошено в розшук.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Як встановило слідство, під час окупації села колишній правоохоронець, співробітник ДСНС та двоє цивільних вирішили не чекати поки росіяни організують окупаційні органи влади та створили так звану «народну дружину». За мету вони собі поставили контролювати все що там відбувається та на власний розсуд наводити «порядки».

Людей, яких «дружинники» запідозрювали в крадіжках жорстоко карали.

Так, у березні 2022 року не маючи достатніх аргументів, зловмисники вирішили «провчити» місцевих чоловіка та жінку, які начебто щось вкрали. Для роз’яснювальної роботи взяли із собою бейсбольну биту, дерев’яні та металеві палиці. Увірвавшись у будинок потерпілих, їх одразу почали бити. Втім, побиттям все не закінчилося.

Напівпритомних їх відтягнули до місцевого озера та скинули ще живих у воду з крутого берега. Оскільки потерпілі ще подавали ознаки життя їх вирішили добити. Для цього в голови людей кидали фрагменти бетонного фундаменту, що був на березі. Пересвідчившись, що потерпілі померли, фігуранти залишили місце злочину.

Під час деокупації селища колишній правоохоронець та один його спільник через росію втекли в країни Європи. Двоє інших залишилися. Їх затримали працівники ДБР у березні 2023 року.

Таким чином, співробітник ДСНС та цивільний обвинувачуються в умисному вбивстві двох осіб, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 115 КК України).

А колишній правоохоронець та ще один цивільний оголошені в розшук.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Харківська обласна прокуратура.

Отримано з поштової розсилки ДБР

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа