Повітряне командування про повітряні бої з російськими ракетами

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

31 грудня близько 13.00 ворог атакував Україну із літаків-ракетоносців стратегічної авіації Ту-95МС з акваторії Каспійського моря та оперативно-тактичних комплексів наземного базування «Іскандер-М».
За попередніми даними, усього було здійснено близько 20 пусків ракет. Кілька із них не долетіли до України і впали на території рф (інформація уточнюється).
(Ред: Зазначимо, що про одну з них ми вже повідомили: В Волгоградській області одна ракета знову не долетіла до України, відео)
Силами і засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил знищено 12 крилатих ракет у Київській, Житомирській та Хмельницькій областях.
Крім того, на Київщині, збито ворожий БпЛА «Орлан-10», який здійснював повітряну розвідку під час ракетної атаки та намагався виявити позиції нашої ППО.
🇺🇦 Тримаймо стрій!
✌️ Перемоги нам у новому році!

323254653_9031330576878740_205701719836374112_n

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа