![🚁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta0/1.5/16/1f681.png)
Не маючи успіху в просуванні по суші, ворог наніс повітряний удар парою гелікоптерів Ка-52 по наших позиціях. Втрат немає.
![✈️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1.5/16/2708.png)
В свою чергу наші Повітряні сили двома Су-25 атакували скупчення противника під Іванівкою на Херсонщині. Армійською авіацією нанесено ще два удари по скупченню противника в районі Солдатського та Давидова Броду.
![📡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/1.5/16/1f4e1.png)
В деяких громадах Херсонщини відновили мобільний зв’язок і інтернет українських мобільних операторів. Також мобільний зв’язок частково є на деокупованих територіях області: у Кочубеївській і Нововоронцовській територіальних громадах.
![🪖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1.5/16/1fa96.png)
Окупанти побоюються того опору, який наростає серед місцевого населення Херсонської області. Місцеві мешканці продовжують чинити спротив. Щодня в обласному центрі з’являються прапори, мотиваційні написи і “посилання” для окупантів, поширюються листівки. Керівництво окупаційної влади пересувається з великою кількістю охорони, в бронежилетах, у броньованих машинах. Мають острах за своє життя. Тож в район Херсону підтягнули і до
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1.5/16/34_20e3.png)
самохідних гармат великої потужності типу «Піон».
![🌊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f30a.png)
В Чорному морі на виконанні бойових завдань знаходяться
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
ракетних кораблі та
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
підводний човен, а також
![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1.5/16/35_20e3.png)
ВДК. Саме з підводного човна ворог здійснив пуск ракет, з напрямку Криму.
![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1.5/16/1f680.png)
Одну крилату ракету збито над морем на Одещині, ще
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
крилатих ракети наші підрозділи влучно збили над Миколаївщиною.
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1.5/16/1f4a5.png)
По самому Миколаєву ворог зранку гатив із ствольної важкої артилерії та реактивними системами залпового вогню. Завдяки якісно проведеній роз’яснювальній роботі та вдумливій евакуації цивільного населення, постраждалих нема.
![⚡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/26a1.png)
Ракетно-артилерійськими підрозділами сил оборони в ході виконання вогневих завдань знищено
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![9️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/39_20e3.png)
рашистів, гаубицю «Мста-Б»,
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
самохідних гармати «Гіацинт-С» та склад боєприпасів, решта втрат уточнюється.
![💣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1.5/16/1f4a3.png)
На Одещині силами оборони системно здійснюються протидиверсійні та інші превентивні заходи, спрямовані на забезпечення безпеки регіону. Не поширюйте інформацію про навчальні та інші дії, про переміщення підрозділів, які забезпечують ваш захист.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Не втрачайте пильності і витримки, впевнено і чітко вживайте заходів безпеки за сигналами тривог, будьте свідомими і довіряйте тільки достовірним джерелам інформації.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Разом переможемо!