Поліція знешкодила угруповання «Біле братерство», яке збувало на Дніпропетровщині наркотики з річним прибутком у 50 млн грн

GExo1ttXgAAKohx

Щомісячно учасники злочинної організації отримували майже 10 кг «майстер-кладів» з забороненими речовинами, з яких розфасовували та розповсюджували амфетамін, солі PVP та метадон. Крім того, вирощували канабіс на присадибних ділянках для продажу та обладнали лабораторію для виготовлення психотропів.

GExo1tpXgAA5TjV

За оперативними даними працівників кримінальної поліції, наркотрафік налагодив 44-річний кримінальний авторитет зі злочинного угрупування «Біле братерство», основний склад якого поліцейські ліквідували ще у 2018 році. До свого злочинного плану він залучив 16 осіб, які відповідали за виготовлення, фасування, розподіл та збут наркотиків на території Нікополя та Покровська Дніпропетровської області з оборотом в майже 4 мільйони гривень на місяць.

GExo1trWUAA9hfs

Як встановили поліцейські, фігуранти отримували майже 10 кг так званих «майстер-кладів» з забороненими речовинами, з яких розфасовували та розповсюджували 3 000 доз амфетаміну, 5 000 доз солей A-PVP та 2 000 доз метадону. Також спільники облаштували лабораторію для виготовлення заборонених речовин.

Слідчі вилучили майже десять кг коноплі та більше двох кілограмів синтетичних наркотиків, крім того танковий і ручний кулемети, чотири гранатомети, шість пістолетів, три дрони, понад 500 набоїв різного калібру, мобільні телефони та компʼютерну техніку та більш ніж два мільйона гривень в різній валюті.

За результатами слідчих дій у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано 17 учасників злочинної організації, включаючи їх ватажка. 2 співорганізаторам та учасникам злочинної організації повідомлено про підозру за створення та керівництво злочинною організацією та участь у ній (ч. 1 та ч. 2 ст. 255 Кримінального Кодексу України) та незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та збут наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).

GExo1tuXUAAIVdB

Обраний запобіжний захід — тримання під вартою без права застави. Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.

За матеріалами Головного слідчого управління

Національної поліції України 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа