Подружжя зрадників після деокупації Херсона спалило свої російські паспорти, але їм це мало допомогло

подружжя зрадників

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо держзради працівників державної установи «Дар’ївська виправна колонія (№10)». Після звільнення Херсону подружжя спалило російські паспорти, які отримало від окупантів.

Обвинувальні акти скеровані до суду.

Працівники Бюро спільно з СБУ та Нацполіцією викрили чоловіка та дружину, які працювали молодшими інспекторами у виправній установі та добровільно перейшли на бік ворога.

Фейкова установа працювала за законами країни-агресора. Зрадники виконували всі вказівки окупантів. Відомо, що вони також надавали спецслужбам росії інформацію щодо місцевих патріотів, зокрема учасників АТО та ООС. Їм видали посвідчення зразка рф, а зарплатню виплачували в рублях.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваних, правоохоронці виявили присяги громадянина рф, службові посвідчення, символіку рф. Також вилучені документи, що були видані окупантами для безперешкодного проїзду блокпостами та дозвіл на носіння зброї.

За оперативною інформацією, фігуранти встигли отримали паспорта країни-агресора. Але після звільнення Херсону подружжя зрадників їх спалило, сподіваючись уникнути відповідальності. Підозрювані намагалися переховуватися, але їх було викрито та затримано під час проведення стабілізаційних заходів. Наразі подружжя перебуває під вартою в очікуванні суду.

Вони обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України – державна зрада в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Херсонська обласна прокуратура.

Отримано з поштової розсилки ДБР

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа