Це половина від тієї кількості груп, які створюють Львівська ОВА, ПвК «Захід» та соціально відповідальний бізнес. Наступні 30 планують доукомплектувати та передати упродовж місяця. Вони служитимуть новому підрозділу на території області – окремому батальйону протиповітряної оборони Сухопутних військ.
Вартість комплектації однієї групи – близько 500 тис. грн. Це без врахування ціни транспорту. У кожну групу входить машина, оснащена тепловізорами, приладами нічного бачення, лазерними вказівниками, ліхтарями, прицілами, планшетами та зброєю для збиття ударних безпілотників.
Групи формували відповідно до запитів військових, випробовували та видозмінювали, щоб у будь-яку погоду та в нічний час наші оборонці могли ефективно нищити ворожі цілі.