Деякі російські війська стверджують, що Росія побудувала загалом чотири понтонних переправи через Донець між Лиманом і Рубіжним. Ми щодня перевіряли супутникові знімки від Planet і Sentinel і бачили лише два докази, як відомі, так і вражені ударами артилерії.
Сили UA знищили російський перехід через річку Сіверський Донець поблизу Білогорівки Луганської області. В результаті міст, БРЭМ-1, Т-72Б. БМП(-2) і понтонний буксир були знищені або затоплені.
Російські війська зазнали значних втрат від невдалої спроби навести переправу через річку Сіверський Донець. Ми нараховали 6 танків серії Т-72В, 14 варіантів БМП-1/2, 7 МТ-ЛБ, буксир і більше 5 знищених/покинутих/пошкоджених броньованих машин. Зауважте, що точну ідентифікацію провести дуже важко.
Цілком можливо, що на цьому відео (ми раніше розмістили його тут) можна побачити більше втрат, але, на жаль, роздільна здатність обмежена. Самі мости також затоплені/пошкоджені. Це слід розцінювати як дуже серйозний удар.
Джерела: OSINTtechnical@Osinttechnical; Nathan Ruser@Nrg8000; Ukraine Weapons Tracker@UAWeapons