Організаторам підпільного нафтопереробного заводу на Закарпатті повідомили підозри

Директор столичного підприємства, яке займалось зберіганням та оптовою торгівлею пального, налагодив масове незаконне виробництво пального без відповідної ліцензії на території орендованого нафтопереробного заводу в м. Мукачево. Для цього залучив групу місцевих мешканців.

Національна поліція продовжує проводити комплексні заходи з протидії незаконному обігу на ринку підакцизної продукції та знешкоджувати діяльність підпільних виробництв. Саме таку діяльність налагодив директор столичного підприємства на території орендованого нафтопереробного заводу в м. Мукачево. Залучив групу місцевих мешканців, які займалися пошуком клієнтів та каналів збуту, вели бухгалтерію, контролювали процес виготовлення нафтопродукції, обслуговували установки для перероблення нафти тощо.

Сировину купували на аукціонах, а потім використовуючи потужності нафтобази, виготовляли бензин різних марок та дизпаливо. Реалізовували продукцію за готівку через мережі підконтрольних А3С на території області, також її можна було придбати безпосередньо на території підпільного нафтопереробного заводу.

У жовтні минулого року оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції спільно з колегами-правоохоронцями ліквідували діяльність підпільного виробництва, а за результатами обшуків вилучили обладнання, пального та інше майно.

На підставі зібраної доказової бази організатору підпільного бізнесу та чотирьом його спільникам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення пального) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

Заходи з документування проводилися спільно з СБУ в Закарпатській області. Досудове розслідування здійснюють детективами БЕБ в Закарпатській області, процесуальне керівництво – Закарпатська обласна прокуратура.

 

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа