Оновлений рейтинг: п’ять українок серед 40 найкращих тенісисток світу

Жіноча та чоловіча тенісні асоціації (WTA та ATP) оприлюднили оновлені рейтинги за підсумками турнірів, що пройшли з 4 до 17 березня.

Головним турніром першої половини березня став Мастерс в Індіан-Веллсі. Найкращим результатом серед українців став виступ Марти Костюк, яка вперше в кар’єрі дійшла до півфіналу на рівні турнірів WTA 1000, пише Суспільне Спорт. 

Так, завдяки виходу у півфінал турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі Марта Костюк оновила особистий рекорд у рейтингу — піднялася на 26-те місце. У порівнянні з попереднім рейтингом українська тенісистка покращила свої позиції на шість сходинок.

Лідеркою українського тенісу продовжує залишатися Еліна Світоліна. На турнірі в Індіан-Веллсі українка дійшла до третього кола, в оновленому рейтингу залишилася на 17-й позиції.

Ще три українські тенісистки з топ-40 позиції в оновленому рейтингу втратили: Даяна Ястремська опустилася з 31-ї на 33-тю, Ангеліна Калініна — з 35-ї на 36-ту, а Леся Цуренко — з 37-ї на 40-ву.

Три з чотирьох українок, що перебувають у топ-200 світового рейтингу, позиції покращили. Найбільший прогрес продемонструвала Катерина Байндль, яка піднялася на шість місць.

Натомість Юлія Стародубцева, яка отримала дебютний виклик у збірну України на матч Кубка Біллі Джин Кінг проти Румунії, втратила сім позицій.

Статус першої ракетки України у чоловічому тенісі зберігає Віталій Сачко, який востаннє грав ще у середині січня. В оновленому рейтингу ATP український тенісист втратив чотири позиції — йде 175-м.

Джерело

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа