Об’єднана опозиція «Батьківщина» заявила про готовність до проведення праймеріз у кожному з мажоритарних округів Києва та Київської області

27 серпня 2012 року громадські активісти Вахтанг Кіпіані, Вікторія Сюмар та Ігор Жданов звернулися, зокрема до Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та партії УДАР Віталія Кличка з пропозицією провести соціологічні дослідження у мажоритарних округах м. Києва та Київської області, аби на їх підставі визначитися з єдиним кандидатом по цих округах.

Сьогодні від пресової служби ОО «Батьківщина» надійшло повідомлення: “Об’єднана опозиція «Батьківщина» підтримує згадану громадську ініціативу. Ми готові до проведення праймеріз у кожному з мажоритарних округів Києва та Київської області, за результатами яких буде визначений найбільш рейтинговий кандидат на користь якого повинні зняти свої кандидатури інші претенденти від демократичних сил.”

Про деталі проведення праймеріз, яким чином вони будуть проводитись та коли будуть проведені переговори про їх проведення не повідомляється.

УІС

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа