Незаконне зняття з військового обліку за 7500 доларів США: скеровано до суду обвинувальний акт

Прокурорами Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фігуранта організованої групи.
Обвинувачуваному інкриміновано участь в організованій групі, незаконне переправлення осіб через державний кордон України, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, підроблення та використання офіційних документів, одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 28, ст. 336, ч. 1, 4 ст. 358, ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Встановлено, що фігурант, діючи у складі організованої групи, створив схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.
Він виготовляв фіктивні лікарські документи щодо стану здоров’я військовозобов’язаного, з метою уникнення призову на військову службу за мобілізацією, його виключення з військового обліку, а також сприяння у незаконному перетині державного кордону України.
За це підсудний отримав від вказаної особи грошові кошти у сумі 7500 доларів США.
Крім того, обвинувачуваний здійснював вплив на голову ВЛК та начальника одного з районних ТЦК та СП м. Києва.
Минулого року пособникам було повідомлено про підозру.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Київській області за оперативного супроводу УМП в Київській області.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа