Несплата 300 млн грн податків та легалізація 1,3 мільярда гривень: перед судом постане група службовців тютюнової компанії

GE1vlSgWAAAfFmA

Серед фігурантів – генеральний директор підприємства, його заступник та головний бухгалтер. 

Як встановили оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, детективи Бюро економічної безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора, службові особи компанії – найбільшого дистриб’ютора тютюнових виробів в Україні – налагодили схему з ухилення від сплати податків та легалізації майна. Для цього залучили ряд комерційних структур з ознаками фіктивності. Вони виключно на папері реалізовували їм тютюнову продукцію. Насправді ж – це були фіктивні операції. В подальшому ці товариства показували у податковій звітності реалізацію зовсім інших товарів – м’ясної продукції та палива.

Внаслідок таких дій державі було завдано понад 300 млн грн збитків. Крім того, зібрані докази причетності фігурантів до легалізації понад 1,3 млрд грн, які були отримані злочинним шляхом.

GE1vlSWXoAE1n2U

Наразі обвинувальний акт стосовно генерального директора компанії, його заступника та головного бухгалтера скеровано до суду. Їхні дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) та ч. 3 ст. 209 (легалізація майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа