Наливайченко визначився, де він балотуватиметься до Верховної Ради

Громадськість Тернопільщини пропонує Комітету опору диктатурі висунути лідера Громадської ініціативи <<Оновлення країни>>, голову політради <<Нашої України>> Валентина Наливайченка єдиним кандидатом в народні депутати від опозиції по одному з мажоритарних округів області.

Про це йдеться у резолюції 2-тисячного народного віча <<Захистимо Україну!>>, яке відбулося сьогодні в Бережанах Тернопільської області. <<Громада Тернопільщини пропонує усім опозиційним партіям підтримати Валентина Наливайченка Тернопільщини (округ: Бучацький, Бережанський, Козівський, Монастириський, Підгаєцький, Зборівський райони). Застерігаємо вас від ігнорування волі громади і просимо не допустити взаємопоборення патріотів, на яке розраховує злочинний режим Януковича>>, – йдеться в документі.

Окрім цього, учасники віча вважають, що лише об’єднана опозиція зі спільним списком має шанси подолати адміністративний ресурс і здобути українську перемогу: <<На округах опозиція повинна бути представлена єдиним кандидатом, не призначеним партійними лідерами, а визначеним волею громадян, котрі підтвердять свій вибір на дільницях>>. У свою чергу В.Наливайченко заявив про свою готовність представляти інтереси виборців цього округу в парламенті.

Політик відзначив свою готовність до переговорів з іншими ймовірними опозиціонерами від цього округу, які планують йти до парламенту. <<Я переконаний – опозиція має бути єдиною. Я відкритий до перемовин з усіма опозиційними політиками, які мають намір балотуватися по цьому ж округу. Впевнений – ми знайдемо спільну мову. Якщо буде необхідно, проведемо праймеріз, які визначать єдиного кандидата від опозиції>>, – сказав В. Наливайченко.

Учасники віча, серед яких й представники патріотичних громадських та політичних організацій краю, зокрема УНР, КУН, УНП, <<Наша Україна>>, ВО <<Тризуб>>, <<Оновлення країни>>, МНК, Українська партія, проголосили про створення понадпартійного руху <<Український вибір>>. Мета цього руху – підтримати на місцевому рівні ініціативи КОД та спільно боротися за чесні вибори. <<Ми підтримуємо Комітет опору диктатурі, ми підсилюємо його, об’єднуючи у своїх лавах широкі верстви громадян. Наші завдання – провести до перемоги українських патріотичних кандидатів, не допустити фальсифікацій та усунути від влади окупаційний режим>>, – йдеться у заяві учасників віча.

Першим кроком новоствореного руху є збір підписів серед мешканців шести районів Тернопільщини на підтримку резолюції віча.

Received: from [email protected] Sun, 29 Jan 2012 04:02:11 -0800 (PST)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа