На знак протесту проти неправного прийняття мовного закону львів’яни перекрили міжнародні траси (Оновлено, + фото)

Активісти Об’єднаної опозиції спільно з іншими демократичними партіями провели попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах області.

О 18.00 год. 5 липня рух автотранспорту було заблоковано на ділянках міжнародних трас у населених пунктах Зимна Вода (Шегині), Гряда (Рава-Руська), Рясне-Руська (Краківець) та у м. Сколе (ділянка траси Київ-Чоп). У такий спосіб опозиція протестує проти ухвалення закону про мови. На кожній з ділянок міжнародних трас участь в акції взяли близько ста осіб. Щоб діяти в межах закону, учасники акції протесту безперервно ходили по пішохідному переходу.

Рішення про проведення попереджувального перекриття доріг було ухвалене на засіданні обласного Страйкового комітету, що від 3 липня працює в офісі Львівського осередку ВО «Батьківщина». Опозиціонери не виключають, що блокування автомагістралей може бути проведено повторно і буде довготривалішим, якщо закон про мови не буде скасовано. Сьогоднішня акція є попередженням для влади, що на Львівщині готові радикальними методами захищати українську мову.

From: [email protected] Thu, 05 Jul 2012 08:14:37 -0700 (PDT)

Село Гряда Жовківського району Львівщини, траса Варшава-Рава Руська-Львів

Райцентр Сколе на Львівщині, траса Чоп-Львів-Київ

Райцентр Сколе на Львівщині, траса Чоп-Львів-Київ

Блокування траси між Краківецькою митницею і Львовом

Блокування траси між Краківецькою митницею і Львовом

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа