На Житомирщині поліція завершила розслідування незаконних оборудок «правильного» рішення суду

Слідством встановлено, що 61-річний посадовець за винагороду обіцяв знайомим сприяти у прийнятті судом «правильного» рішення, зокрема, скасування арешту на майно та звільнення від адміністративної відповідальності за нетверезе керування. Днями обвинуваченого ознайомлено з матеріалами кримінального провадження, а справу скеровано до суду.

Задля особистого збагачення, працівник суду переконував знайомих у своїх «дружніх зв’язках» з суддею та підбурював до надання йому хабаря для «розв’язання питань».

Серед його «клієнтів» були власники вилучених вантажівок з незаконною деревиною, а також водій, на якого поліцейські склали протокол за нетверезе керування та скерували матеріали на розгляд до суду.

Обвинувачений запевняв, що вартість «правильного» рішення судді складає від 500 до 1 500 доларів, хоча жодного наміру передавати їх йому не мав. Наприкінці лютого під час чергового отримання готівки чоловіка було затримано.

Оперативний супровід здійснювали оперативники управління карного розшуку ГУНП в Житомирській області, процесуальне керівництво – обласна прокуратура.

Нині слідчі слідчого управління поліції Житомирщини зібрали достатні докази та свідчення для складання обвинувального акту. Поліцейські інкримінували причетному:

– заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 1, 2 ст. 190 КК України);

– підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду, дії з використанням наданого їй службового становища, вчиненому повторно (ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України).

Тож обвинуваченому може загрожувати покарання від 4 до 8 років за ґратами з конфіскацією майна або без такої.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа